ZAREZERWUJ TERAZ

POBYT Z ATRAKCJAMI W KRYNICY-ZDRÓJKameralny pensjonat Salamandra oferuje 20 miejsc (10 pokoi) noclegowych w pokojach jedno, dwu i trzy osobowych z łazienkami oraz apartamentach, o różnej wielkości z możliwością 2 dostawek. Ponadto do dyspozycji jest multimedialna sala konferencyjno-bankietowa na 25 osób, kącik kawowy i salon wypoczynkowy z telewizją satelitarną, kinem domowym, przechowalnia sprzętu narciarskiego, sanek, rowerów. Teren obiektu jest ogrodzony i monitorowany, bezpłatny parking. W ogrodzie znajduje się stół biesiadny, grill oraz palenisko. Każdy pokój wyposażony jest w płaski telewizor, czajnik, filiżanki, komplet ręczników, niektóre pokoje posiadają balkony.

To już ostatni krok do złożenia rezerwacji na super wakacjeINFORMACJE
601-518-205

Willa Salamandra
ul. Ludowa 26, 33-380 Krynica-ZdrójPo wysłaniu formularza pracownik pensjonatu wprowadzi Państwa dane do systemu rezerwacji i wyśle automatycznie potwierdzenie złożenia rezerwacji wraz ze wszystkimi informacjami. Gdyby z jakiegoś powodu mail nie dotarł prosimy o sprawdzenie skrzynki SPAM lub kontakt telefoniczny.


OBLICZENIE KOSZTU POBYTUWysyłając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celach złożenia rezerwacji zgodnie z polityką prywatności. Administratorem danych jest Willa Salamandra Sebastian Madej ul. Ludowa 26, 33-380 Krynica-Zdrój . Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności i rozporządzeniem RODO.

Przedstawiona wycena jest szacunkowa, nie obejmuje zniżek, całkowita cena pobytu zostanie przesłana wraz z potwierdzeniem rezerwacji.